May 25, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

नेपाल पुलिस स्कूल गरुडाको शैक्षिक मेला तथा विज्ञान प्रर्दशनीको मेयर जयसवालले गरे उद्धघाटन

Open photo

,फागुन १६ गते 

रौतहट जिल्लाको गरुडा नगरपालिकामा रहेको नेपाल पुलिस स्कूल गरुडाको शैक्षिक मेला तथा विज्ञान प्रर्दशनी २०७९ सम्पन्न भएको छ । सो स्कूलको प्रांगणमा आज मेला आयोजन गरिएको थियो । शैक्षिक मेलाको उद्धघाटन गरुडा नगरपालिकाका नगर प्रमुख कन्थमनी जयसवालले गर्नु भयो । कार्यक्रममा रौतहटका प्रमुख जिल्ला अधिकारी धमेन्द्र कुमार मिश्र,रौतहटका नि. प्रहरी प्रमुख प्रहरी नायब उपरिक्षक उमाशंकर यादवले शैक्षिक मेलाको अवलोकन गर्नु भएको स्कूलका समादेशक प्रहरी निरिक्षक लोकेन्द्र जिसिले जानकारी गराउनु भयो । सिकाइ निरन्तर अभियान अन्तर्गत शैक्षिक गुणस्तरलाई सुधार गर्नका लागि विद्यार्थीहरूलाई भौतिक ज्ञान बढाउने र अभिभावक विद्यार्थीहरूमा आआफ्नो जिम्मेवारीको बोध गराउने उद्देश्यले मेलाको आयोजना गरिएको स्कूलका प्रिन्सिपल बिणा झाले जानकारी दिनु भयो । बिधार्थीहरु लाइ समूहमा काम गर्ने,व्यवहारिक ज्ञान,लगायत जिवनलाइ आवश्यक सिपहरु बिधालयका यस्ते कार्यक्रमहरु बाट नै सिक्ने मौका पाउने उनले बताएन् । मेलामा विज्ञान प्रदर्शनी,चित्रकला प्रदर्शनी,विभिन्न सिर्जनात्मक क्षमताको प्रर्दशनी,विभिन्न मनोरञ्जनात्मक क्रियाकलापहरु प्रर्दशनी गरिएको थियो । सो अवसरमा गरुडा नपाकी उपप्रमुख पुनम कुमारी चौधरी अभिभावक,बिधार्थी, शिक्षाप्रेमी, राजनीतिज्ञ लगायतका व्यक्तीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।