May 24, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

कटहरिया ८ मा पिप्रा पाखेरियामा एसमाजवादीको वडा कमिटी गठन

आरके श्रीवास्तव,रौतहट,२४ गते भदौ
रौतहटको कटहरियामा एकिकृत समाजवादी पार्टीको वडा कमिटी गठन गरिएको छ । सो नगरपालिकाको वडा नम्बर ८ पिप्रा पोखरिया टोलमा वडा कमिटी गठन गर्नका लागि भेला बोलाइएको थियो ।
एसमाजवादी रौतहट द्धारा सञ्चालित १ महिने सुदृढिकरण अभियान २०७९ अन्तर्गत जिल्लामा धमाधम कमिटीहरु पुर्नगठन गर्न लागिएको हो । गठित वडा कमिटीको अध्यक्षमा रामविश्वास यादव,सचिव सुरेश यादव,रामसेवक यादव,समसुल आलम सहित २३ सदसिय वडा कमिटी गठन भएको प्रदेश कमिटि सदस्य राधामोहन यादवले जानकारी गराउनु भएको हो ।
त्यस्तै यूवा कमिटिको अध्यक्षमा गणेश यादव अध्यक्ष, उपाध्यक्ष संजिप यादव, सचिवमा इमरित भण्डारी सहित ११ सदसिय गठन गरिएको छ । महिला कमिटिको अध्यक्षमा शारदा देवि,उपाध्यक्ष शैल देवि यादव,सचिव पुनम देवी यादव,रजिया देवी सदस्य सहित ११ सदसिय कमिटि गठन गरिएको यादवले बताए ।
यता कटहरिया वडा नम्बर ३ मा पनि कमिटि गठन गरिएको छ । गठित कमिटिको अध्यक्षमा अबुलेश आलम,उपाध्यक्ष हरेन्द्र साह,सचिवमा साजिद आलम १३ सदसिय गठन गरिएको छ । कार्यक्रमको अधयक्षता जवाहर मियाले गर्नु भएको थियो ।
कार्यक्रमको प्रमुख अतिथीको रुपमा एसमाजवादीका पोलिट ब्यूरो सदस्य रोजूदिन आलम रह्नु भएको थियो । नव गठित कमिटीका पदाधिकारीहरुलाइ सपथग्रहण समेत गराइएको उनले बताए ।
सो अवसरमा प्रदेश कमिटि सदस्य यादव सँगै कटहरिया एसमाजजादीका नगर संयोजक राजदेव सहनी सहितका नेता कार्यकर्ताहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।