May 24, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

नेपाल बिधुत प्राधिकरण मौलापुर रौतहट द्धारा बिधुत चुहावट गर्ने विभिन्न सामान पक्राउ

रामप्रवेश बैठा रौतहट,जेठ १७ गते २०७९
नेपाल बिधुत प्राधिकरण मौलापुर रौतहट वितरण केन्द्र बाट खटी गएको प्रहरी सहितको टोलीले बिधुत चुहावट गर्ने विभिन्न सामान पक्राउ गरेको छ । बिधुत चुहावट गरिहेको विभिन्न सामान जफत गरेको हो ।
बिधुत चुहावट बढेको भन्दै सुचना आउन थाले पछि प्राधिकरण मौलापुर प्रमुख संदिप कुमार दासले त्यस्तालाइ कार्यवाही गर्ने बताउँदै चुहावट नियन्त्रण टोलीलाइ खटाएका हुन् । इलाका प्रहरी कार्यालय देवाहीगोनाही,सशस्त्र प्रहरी र विधुत प्राधिकरणको संयुक्त टोलीले पक्राउ गरेको हो ।
सो टोली मौलापुर वितरण केन्द्र अन्तर्गतको विभिन्न देवाहीगोनाही नपा अन्तर्गतको गाउँमा पुगेको थियो । चुहावट नियन्त्रण टोलीले सो स्थानहरु बाट मोटर ८ थान,१ थान फ्रीज र हुकिंङवायर नियन्त्रणमा लिएको नेपाल बिधुत प्राधिकरण मौलापुर वितरण केन्द्रका प्रमुख दासले जानकारी गराएका हुन् ।