April 20, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

पुर्व मन्त्री प्रभु साहले जेष्ट नागरिकहरुबाट गरे टिका ग्रहण गर्यो ,रौतहटमा

 

कार्तिक ७ गते

आम जनता पार्टीको राष्ट्रिय अध्यक्ष एवम रौतहट क्षेत्र नं ३ बाट निर्बाचित संघिय सांसद प्रभू साहले हरेक वर्षहरुझै यस वर्ष पनि आज रौतहट फतुवा विजयपुर नगरपालिका वडा नं ११ हिमालीबासमा आज मगंलबार जेष्ट नागरिकहरुबाट टिका ग्रहण गरेका हुन् । कार्यक्रममा सहभागि आइटी आर्मीको केन्द्रीय सदस्य रामसरण यादवले बताए । असत्यमाथि सत्यको विजयको प्रतिकको रुपमा याे पर्व मनाईने गर्दछ। आज बिहान ११ बजेर दुई मिनेटको शुभसाइतमा हिन्दू धर्मावलम्बीहरूले आ–आफ्ना मान्यजनबाट टीका र जमरा लगाएका हुन् । नेपाल पञ्चांग निर्णायक समितिले आज दिनभर नै टीका र जमरा लगाउन सकिने जनाएको छ । नवदुर्गाको प्रसादका रूपमा विजयादशमीका दिन टीका र जमरा लगाउने चलन छ । आज टीका लगाउनेहरूलाई मान्यजनहरूले यश, ऐश्वर्य, दीर्घायु र स्वस्थ रहन आशीर्वाद दिने गर्छन् । उक्त अवसरमा फतुवा विजयपुर नगरपालिकाको मेयर प्रत्यासी विजय यादव, अजय तिमल्सिना लगायतका व्यक्तित्वहरुको उपस्थिति रहेको थिए।