May 26, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

फतुवा बिजयपुरकाे दुई नं वडामा अध्यक्षले गरे वडाशाखा सञ्चालन।

 

रामप्रवेश बैठा
राैतहट भदौ १६ गते।

रौतहटकाे फतुवा बिजयपुर नगरपालिकामा नयाँ वडा शाखा सञ्चालनमा लयाएकाे छ।
साे नगरपालिकाकाे वडा नम्बर २ स्थित पर्ने सितलपुर र बैरगनियाका आधि गाउँ पर्ने बैरगनियामा आज वडा शाखा सञ्चालनमा भएकोले वडा अध्यक्ष अनिरुद्ध प्रसाद यादव उर्फ संजय यादवले पहिला दुई गाउँ को वडा कार्यालय सितलपुरमा थियाे र बैरगनिया गाउका केही जेष्ठ नागरिक बृद्ध आमा अपाङ्ग र महिला को सितलपुर जान को कठिन भईरहेकाे थियो त्यसै कुरालाई मध्यनजर गर्दै आज वडाअध्यक्ष यादवले साे वडा शाखा सञ्चालनमा लयाईकाे छ।

आफ्नो लगानीले आज बैरगनिया टोलमा एउटा रूम भाडा लिएर वाडा शाखा आज देखि सुरु गरेको छ। यस्ता कार्य सञ्चालन भए संगै स्थानीयहरूले खुशि भई वडा अध्यक्ष यादवलाई धन्यवाद ज्ञापन गरेका छन।
साे कार्यक्रममा वाड सदस्य प्यारे लाल यादव, शेरबहादुर पटेल,नैना दैवी,राज कुमारी, शिवमंगल पटेल हरिकिशोर प्रसाद लगायत विभिन्न राजनीतिक दलका प्रतिनिधि पत्रकार र भद्रभलादमीहरूको उपस्थितीमा उद्घाघाटन सम्पन्न भएकाे छ।