May 24, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

जनताको हितलाई मध्यनजर गर्दै नयाँ पार्टीको शुरुवात गर्न बाध्य भएः पुर्व मन्त्री प्रभु साह

वीरगञ्ज, २२ पुष ।

आम जनता पार्टीका अध्यक्ष प्रभु साहले देश र जनताभन्दा पनि सत्ता र कुर्सीका लागि वर्तमान पार्टीहरु केन्द्रीत भएको आरोप लगाएका छन् । विगतमा देश, जनता र परिवर्तनका लागि लड्ने पार्टीहरु सत्ता मोहका लागि प्रदुषित भएको आरोप अध्यक्ष साहको छ ।वीरगञ्जमा शुक्रवार आयोजित आम जनता पार्टीको मधेश प्रदेश कमिटीको बैठकलाई सम्बोधन गर्दै अध्यक्ष साहले अग्रगमन र देश तथा जनताको हितलाई मध्यनजर गर्दै नयाँ पार्टीको शुरुवात गर्न बाध्य भएको बताए । अहिलेको संसदीय व्यवस्थाले परिवर्तन सम्भव नहुने जिकिर गर्दै रौतहट क्षेत्र नम्बर ३ का प्रतिनिधि सभा सदस्यसमेत रहेका साहले अहिलेको संसदीय तथा शासकीय व्यवस्थाले नेपालमा स्थिरता सम्भव नहुने दावी गरे ।