July 20, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

रौतहटको क्षेत्र नं १ ख काे जयनगरमा मत माग्न घरघरमा पुगे स्वतन्त्र उम्मेदवार विवेक जयसवाल

मधेस मिडिया राैतहट,०१ गते कार्तिक

राैतहट क्षेत्र नम्बर १ ख प्रदेशसभाका स्वतन्त्र उम्मेदवार विवेक जयसवाल आफनाे पक्षमा मत माग्न जनताकाे घरघरमा पुग्न थालेका छन् । आज उनले आफनाे निर्वाचन क्षेत्र अन्तर्गत पर्ने गरूडा नगरपालिकाकाे वडा नम्बर १ जयनगरमा घरदैलो गरेका छन् ।

घरदैलोमा विधायक पदका स्वतन्त्र उम्मेदवार जयसवाल सँगै नेता कार्यकर्ताहरूकाे सहभागी थिए । आफूलाई जिताउन उनले जयनगरवासीलाई हार्दिक अनुराेध गरेका थिए । पार्टीका उम्मेदवारहरुको पक्षमा नभई आफनाे पक्षमा मत माग्न पुगेका थिए । जयसवालले टाेपी छाप बाट आफूलाई नै जिताउन मतदाताहरुसँग आग्रह गरेका छन् ।
जयनगरकाे मध्य टोलबाट शुरु गरेकाे घरदैलो पुरै गाउँभर नै घुमेर मतदाताकाे दर्शन गरेका थिए । उनले आफनाे उम्मेदवारीकाे पर्चा मतदाताकाे हातहातमा थमाउँदै मत मागेका थिए ।