July 20, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

रौतहटको कटहरिया ६ का नवनिर्वाचत वडाध्यक्ष जयराम चौधरीले गरे पदभार ग्रहण

रामप्रवेश बैठा,रौतहट,०९ जेठ २०७९
रौतहट जिल्लाको कटहरिया नगरपालिका वडा नम्बर ६ का नव निर्वाचित जनप्रतिनिधीहरुले कार्यभार सम्हालेका छन् । आज एक कार्यक्रमका बिच एमाले बाट निर्वाचित वडाध्यक्ष जयराम चौधरीले पदभार ग्रहण गर्नु भएको हो । वडा सचिव सुनिता मुखयिाले आज सोमबार नयाँ वडाध्यक्ष चौधरीलाइ जिम्मेवारी सौपनु भएको छ ।
आज सोमवार पहिलो कार्यकालको लागि पदभार ग्रहण पछि पत्रकारहरु सँग कुराकानी गर्दै वहाँले भन्नु भयो मलाइ जनताले जुन जिम्मेवारी दिएको छ । त्यसमा म खरा उत्रिने प्रयास गर्ने घोषणा गर्दछु । सबैको साथ सहयोग लिएर अगाडी बढने प्रतिबद्धता समेत गर्नु गर्दछु ।
सो अवसरमा नव निर्वाचित वडा सदस्यहरु बेधा महतो,शेख सफरुदिन,फुलवा देवी,सनैना देवी लगायत भद्रभलादमी,बुद्धिजिवी,स्थानिय भद्रभलादमीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।