July 21, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

महोत्तरीमा बेवरिसे अवस्थामा महिलाको शव बरामद, हत्या हुन सक्ने अनुमान

 

धर्मेन्द्र कुमार यादव-महाेत्तरी
महोत्तरी जिल्लाको गौशाला नगरपालिका १२ मा एक गर्भवती महिलाको बेवारिसे शव हत्या गरी फालेको अवस्थामा फेला परेको छ ।

गाैशाला नगरपालिका स्थित सागरनाथ वन परियोजना अन्तर्गत रहेको जंगलमा शव बरामद भएको छ। जंगलमा रहेका रेल्वे ट्रायाक भन्दा करिब ५ सय मिटर भित्र जंगल क्षेत्रमा महिलाको शव फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय महोत्तरीका प्रबक्ता प्रकाश बिष्टले जनाएको छ । दाउरा काट्न जंगल गएको बेला स्थानिय ले महिलाको सव देखे पछी प्रहरी चौकी कान्ति बजारलाइ जानकारी दिएको थियो।

बेबरिसे अवस्थामा फेला परेको शव करिब २६-२७ वर्षीया पहिचान नखुलेको मधेष मुलकी महिलाको रहेको प्रहरीले जनाएको छ । महिला गर्भवती अवस्थाको रहेको र घाटी थिचेर मारेको कारन डाम समेत देखिएकोले उनको हत्या भएको हुन सक्ने आशंका प्रहरीले गरेको छ । हत्या कुना कारन भएको चेक जाछ गर्न लालगढमा रहेका डग शाखा बाट टोली बोलाइ खोजतलास गारिएको छ। हत्याको कारन र हत्या गर्ने मानिसको पहिचान छिटै हुने प्रहरीले बताएको छ।

मंगलवार साझ कारिब ५ बजे एक जना अपरचित पुरुषले दुई बालकलाइ होटलमा छडेर भागेका थिए। हत्या भएको महिला ती दुई बलकको आमा हुनसक्ने आशंका समेत गरिएको स्थानियले बताएका छ। शवको दुबै खुट्टामा लगाइएको रंग र बालकको टाउकोमा लागेको रंग मिलेको कारन दुबै बालक आमा हुन सक्ने आशंका गरिएको छ।

घटना स्थलमा प्रहरी पुगी सवको मुचुल्का उठाई परिक्षणको लागि जलेश्वर अस्पताल पठाइएको कुरा प्रहरीले बताएको छ।