April 18, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

मौलापुरमा अंतर्राष्ट्रीय दंगल प्रतियोगिता सम्पन्न

राम प्रवेश बैठा २६ गते फाल्गुण

बिश्व प्रसिद्ध महिला पहलवान बबिता फोगाटको बिशेष उपस्थितिमा आज रौतहट जिल्लाको मौलापुरमा अंतर्राष्ट्रीय दंगल प्रतियोगिता भब्यताका साथ सम्पन्न भएकोछ । सो मधानी महायज्ञको अवसरमा आयोजित उक्त अंतर्राष्ट्रीय दंगल प्रतियोगिताको अध्यक्षता नगरप्रमुख रीना कुमारी साहले गर्नुभएको थियो भन्ने नेपाल-भारतका चर्चित एवं लोकप्रिय खेलाड़ीहरु सहित लाखौको उत्साहजनक सहभागिता रहेको थियो । पतौरा पुरातात्विक महादेव मन्दिरलाई बिश्व सम्पदा सूचिमा सुचीकृत गराउने र मधानी महायज्ञलाई अंतर्राष्ट्रीय सतरमा पुर्याउने संकल्पका साथ मौलापुर नगरपालिकाले मधानी महोत्सव अन्तर्गत विभिन्न कार्यक्रमको आयोजना गरेका हुन । हिन्दी फिल्म ‘दंगल’ का वास्तविक खेलाड़ी बबिताको आगमनले मधानी महायज्ञ र मन्दिरको प्रवर्द्धनमा ठुलो सहयोग पुगने विश्वास सहित मेयर रीना जीलाई बिशेष धन्यवाद दिदै । यो भव्य समारोह संगै अब मधानी महोत्सव समापन भएकोछ ।