June 6, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

रौतहटको मौलापुरमा निःशुल्क बिजुली र पानी मेयर रीना साहको सराहनीय कार्य

पुस ३ गते

रौतहटको मौलापुर नगरपालिकाको “फ्री विजुली र फ्री पानी” कार्यक्रम अन्तर्गत आज सम्पूर्ण नगरवासीको घरेलू तथा कृषि सिंचाई मिटरको सम्पूर्ण शुल्क महशुलको रक़म नगरपालिकाले बिधुत प्राधिकरणलाई बुझाएकोछ । यो आ.ब. को हालसम्मको महशुल २ करोड़ ६६ लाखको चेक मेयर रीनाजीले उपप्रमुख सहितको उपस्थितिमा बिधुत प्राधिकरणको मौलापुर शाखा प्रमुख दिनेश यादवलाई बुझाउनु भयो । मेयर रिना कुमारी साहज्यूको पहलमा झण्डै चार वर्ष देखि शुरू भएको यो कार्यक्रमले आम जनतामा ठुल्लो राहत एवं उत्साह प्रदान गरेको विषय सहर्ष एवं सगौरव भन्न चाहन्छु । यस लोकप्रिय एवं जनपक्षिय कामहरुको जति बखान गरेपनि सायद कम नै हुन्छ होला ! एक पछि अर्को सराहनीय कामहरू गरेर आम जनताको मनमुटुमा बस्न सफल मौलापुरको नेतृत्व एवं नगरपालिका परिवारप्रति हार्दिक आभार ।