April 18, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

ट्रिपरको ठक्कर बाट मृत्यु भएका कम्युनिष्ट नेता चौधरीको गरियो दाहसंस्कार

ट्रिपरको ठक्कर बाट मृत्यु भएका कम्युनिष्ट नेता चौधरीको गरियो दाहसंस्का
रामप्रवेश बैठा,रौतहट,पौष ०६ गते
ट्रिपरको ठक्कर बाट मृत्यु भएका कम्युनिष्ट नेता चौधरीको दाहसंस्कार गरिएको छ । रौतहट जिल्लाको निर्वाचन क्षेत्र नं ३ अन्तर्गत फतुवा बिजयपुर नगरपालिका वडा नम्बर ९ लक्ष्मिनिया निवासी नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेता एवं समाजसेवी खेदु चौधरीको अन्तिम विदाइ गरिएको छ ।
आइतवार राती चौधरीको टिपरले ठक्कर दिदा दुःखद मृत्यु भएका थियो । चौधरीको दाहसंस्कारमा निवर्तमान प्रदेश सांसद एवम् नेकपा एमालेका केन्द्रिय सदस्य कुन्दन कुशवाहा मौलापुरको नगर प्रमुख रिना कुमारी साह , फतुवा विजयपुर नपाकी उपमेयर कान्ति देवी महतो, मेयर प्रत्याशी बुधाई खान , मेयर प्रत्याशी सुरेन्द्र यादव ,एमाले नगर कमिटी अध्यक्ष बिजय यादव निर्बिज, एमाले नगर सचिव उमाकान्त दहाल , वडा नम्बर १ का वडाअध्यक्ष सञ्जय साह , वडाध्यक्ष ब्रह्मनारायण यादव, शेख मोबिन लगायतका नेकपा एमाले पार्टीका नेताहरूको उपस्थिती रहेको थियो । सहभागिहरु सबै जना मिलेर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको सुर्य चिन्ह अंकित झन्डा ओढाएर श्रद्धाञ्जली अर्पण गरेको नगर अध्यक्ष बिजय यादव निर्बीजले जानकारी गराउनु भएको हो ।