July 21, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

व्यापारी रजनारायण साहको सडक दुर्घटनामा परि मृत्यु ,वास्तविक सार्वजनिक गर्न माग गर्दै स्थानीय धर्नामा

मंसिर १२ गते
प्रेमचन्द्र झा

राैतहट ।व्यापारी राजनारायण साहकाे मृत्युको सत्य तथ्य जानकारी दिन मा गर्दै गरुडा नगरप्रमुख कन्तमणी जयसवालको नेतृत्वमा स्थानीय धर्नामा वसेका छन ।दिउँसो २ बजे सम्मको समय दिएर धर्ना वसेका हुन । प्रहरीले व्यापारी मृत्युको कारण सडक दुर्घटना भने पनि समय स्यान र सवारी साधन बारे खुलाउन सकेको छैन ।प्रहरीले धाईते साहलाई उपचार समेत नगराएको आरोप छ ।उपचार अभावमा मृत्यु भएकोमा व्यापारीहरुप्रहरी रबैया प्रति दुख व्यक्त गरेका छन ।धटना बारे प्रहरीले अनुसन्धान गरि रहेकाे ईलाका प्रहरी कार्यालय गरुडाका प्रहरी निरिक्षक रामराजा केसरीले बताउनु भयो । प्रहरीले वास्तविक जानकारी नदिए पिडित परिवार स्थानिय व्यपारी छलफल गरि आन्दोलन गर्ने नगरप्रमुख कन्तमणी प्रसाद जयसवाळे जानकारी दिनु भयो । सोमबार बिहान मृत्युु भएका व्यापारी साहकाे लास प्रादेशिक अस्पताल गाैरमा पोष्टमार्टमका लागि राखिएको प्रहरीले बताएको छ ।