May 24, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

नेकपा एमाले बाैद्वीमाई नगर कमिटी अध्यक्षमा रामबाबु कुशवाहा

मधेश खबर अनलाईन ,गते १० साउन २०७९
नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एमाले) बाैद्वीमाई नगर कमिटी अध्यक्षमा रामबाबु कुशवाहा निर्विरोध निर्वाचित भएका छन् । दाेस्राे नगर अधिवेशन बाट उनलाई अध्यक्षमा चयन गरिएको छ । नयाँ कार्यसमितिकाे उपाध्यक्षमा गिता देवि यादव,सचिवमा राेहित साह,सह सचिवमा प्रेमचन्द्र पटेल,संदिप साह काेषाध्यक्षमा रूपसागर उपाध्यायलाई चयन गरिएको एमालेका राैतहट अध्यक्ष त्रिभुवन साह अमरजीले जानकारी गराउनु भएको हाे ।
नव निर्वाचित पदाधिकारीहरू लाई नेकपा एमालेका केन्द्रीय सदस्य उपेन्द्र साहले टिकामाला लगाई बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गरेका थिए । नगर कमिटीका नयाँ पदाधिकारीहरू लाई जिल्ला अध्यक्ष साहले सपथग्रहण समेत गराएका थिए ।
एमाले नगर कमिटीकाे आयाेजनामा बाैधीमाई नगरपालिकाकाे वडा नम्बर ८ बंकुल स्थित दुर्गा मन्दिर नजिक अधिवेशनकाे लागि भेला बाेलाईएकाे थियाे ।
नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य एवम् पूर्वमन्त्री प्रभु साहकाे प्रमुख आतिथ्यतामा साे नगर अधिवेशन सम्पन्न भएको थियाे ।