May 28, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

रौतहटमा आज ग्यास सिलिण्डर पडकिएर आगलागी हुँदा लाखौंको क्षति

राम प्रबेश बैठा ,रौतहट,०२ गते असार २०७९

रौतहटको सदरमूकाम गौर नगरपालिका वडा नम्बर ४ टिकुलियामा आगलागी हुँदा लाखौंको क्षति भएको छ । एकै चोटी तिन जनाको घरमा आगलागी भएको छ । स्थानिय ढोरा चनौं, छेराही चनौं र मंगनी चनौंको घरमा आगलागी हुँदा लाखौंको धन सम्पति जलेर नष्ट भएको हो ।
आगालागीमा घरमा सबै समानहरु डढेर नष्ट भएको स्थानीयले बताएका छन् । ग्यास सिलिण्डर पडकिएर आगलागी भएको बुझिएको छ । गौर नगरपालिकाको बारुण यन्त्र दमकल समयमै पुगेर ठूलो क्षती हुन बाट जोगिएको थियो । दमकल र स्थानियको सहयोगमा आगलागि नियन्त्रणमा गरिएको थियो ।
यसै बिच खबर पाए लग्तै नगरप्रमुख शम्भु शाह आगलागी भएको ठाउँमा पुगेका थिए । पिडित परिवारलाइ प्रति परिवार २० हजारका दर तत्काल राहत प्रदान गर्ने प्रतिबद्धता समेत जनाएका छन् ।