May 26, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

रौतहटको कटहरिया १ मा निःशुल्क विधुत सेवा प्रदान गरिने वडा अध्यक्ष भूपेन्द्र महतोको घोषणा

राम प्रबेश बैठा रौतहट,०९ जेठ २०७९
रौतहटको कटहरिया नगरपालिका १ मा वडा वासीलाई निःशुल्क विधुत सेवा प्रदान गर्ने घोषणा गरिएको छ । वडावासीको हितलाई मध्यनजर गर्दै निःशुल्क विधुत सेवा व्यवस्था गरिने नव निर्वाचित वडाध्यक्ष भूपेन्द्र महतोले बताए ।
आज सोमवार पहिलो कार्यकालको लागि पदभार ग्रहण पछि पत्रकारहरु सँग कुराकानी गर्दै वहाँले यस्तो बताउनु भयो । मलाइ जनताले जुन जिम्मेवारी दिएको छ । त्यसमा म खरा उत्रिने प्रयास गर्ने घोषणा गर्नु भयो । वडा सदस्यहरुको साथ सहयोग लिएर अगाडी बढने प्रतिबद्धता गर्नु भयो ।
सो अवसरमा वडा सचिव शंकर यादव सहित नव निर्वाचित वडा सदस्यहरु सतलाल दास,सुरेश राय यादव,शान्ति कुमारी,रेखा कुमारी राम लगायत भद्रभलादमी,बुद्धिजिवी,स्थानिय भद्रभलादमीहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।