April 17, 2024

Madhesh Khabar

मधेशको न.१ मेडिया हजुरको हरपलको साथमा – मधेश खबर

गौर नगरपालिकाका मेयरले एक बर्षमा कामकाजको प्रगति विवरण सार्वजनिक गरे

जेष्ठ १२ गते रौतहट

रौतहट जिल्लाको सदरमुकाम गौर नगरपालिकाका नगरप्रमुख शम्भु साहले एक वर्षेको कार्यकालमा गरेको उपलब्धि सार्वजनिक गरेका छन् । सो अवधिमा वर्षौदेखिको अलपत्र सडक, नाला तथा विद्यालय भवन बनाएको उनले दाबी गरेका छन् । एक वर्षे कार्यकालमा नगरभित्रका ३ किलोमिटर आरसीसी सडक ढलान, ३ किलो मिटर नाला, १ किलो मिटर सडक ग्रावेल र १ किलो मिटर नयाँ सडक ट्रयाक खोलेको नगरप्रमुख साहले बताए ।नले टाउन हल, विवाह मण्डप, स्मार्ट सिटी अन्तर्गत भित्री बाटो बन्दै गरेको पनि बताए । झुलुङ्गे पुल, कलाकुञ्ज पुस्तकालय, नाला, विद्युत् पोल, बानेश्वर मन्दिर, राम जानकी मन्दिर, विभिन्न विद्यालयमा तल्ला थप्ने काम समेत एक वर्षको अवधिमा भएको उनको भनाइ छ ।

मधेश प्रदेशमा न्यूनतम सर्त मापन कार्यमा १ सय ३६ मध्ये नगरपालिका पहिलो भएको पनि उनले जानकारी गराए । सो अवसरमा नगर उपप्रमुख शैलदेवी, निमित्त प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत सुभाष ठाकुर, नगर प्रवक्ता अर्जन सिंहसहितका वडा अध्यक्षहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।